011-35276666
khazartransfo@gmail.com

برگزاری دومین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران در خوزستان

برگزاری دومین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران در خوزستان

برگزاری دومین دوره مسابقات ملی آزاد مهارت جوش ایران در خوزستان

جزئیات

این مسابقات با همکاری پتروشیمی و انجمن جوش ایران و با نظارت دفتر مسابقات ملی و بین‌المللی مهارت از یکم بهمن‌ماه به مدت دو روز در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

10 دی 1398

معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای خوزستان گفت: دومین دوره مسابقات آزاد مهارت بازرسی فنی قطعات جوشکاری شده به روش چشمی(VT) به میزبانی اداره‌کل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان در مسجدسلیمان برگزار می‌شود.

منصور زنگنه‌منش در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: این مسابقات با همکاری پتروشیمی و انجمن جوش ایران و با نظارت دفتر مسابقات ملی و بین‌المللی مهارت از یکم بهمن‌ماه به مدت دو روز در مسجدسلیمان برگزار خواهد شد.

وی با بیان این‌که این مسابقات با توجه به منشور سازمان و با هدف رسیدن به تعاملات آموزش و صنعت برگزار می‌شود، ادامه داد: شناسایی نخبگان مهارتی شاغل در صنایع، معرفی افراد توانمند، ماهر و متخصص این رشته و ارتقا کیفیت مهارت صنعت‌گران در روند رشد و توسعه صنعت، از اهداف برگزاری این رقابت‌ها هستند.

معاون آموزش، پژوهش و برنامه‌ریزی اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه ای خوزستان گفت: این مسابقات، نمادی از تحقق هم‌افزایی جهت پیشرفت علم و عمل است و این نشان از مجموع دانش و مهارت در یک صنعت بزرگ و اثرگذار در اقتصاد است و ادامه این روند نیز اثربخشی بسیاری خواهد داشت.

وی با بیان این‌که رسالت فنی‌وحرفه‌ای نمادی از تبدیل علم به عمل است و اثربخشی آن، نیاز به ارتباط با صنعت دارد، عنوان کرد:‌ داوطلبان برای ثبت‌نام و شرکت در دومین مسابقات بازرسی فنی قطعات جوشکاری شده به روش چشمی به مراکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای سطح استان مراجعه کنند.

زنگنه‌منش در پایان گفت: به نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات جوایز نفیسی اهدا خواهد شد و برای سایر شرکت‌کنندگان نیز گواهینامه سطح صادر می‌شود.

اخبار مرتبط